اتاق خواب, کودک و نوجوان

معرفی بهترین پرده های اتاق خواب دخترانه 👩

در انتخاب پرده اتاق خواب دختر باید به موارد زیادی توجه نمود . تاثیر رنگ های مختلف بر احساسات و مزاج دختران  بسیار بالا است و قبل از انتخاب پرده مناسب برای اتاق دختر باید به این نکات توجه کنیم . همچنین در انتخاب پرده دخترانه باید به نکات مهمی از جمله : استفاده راحت ، زیبایی بالا ، کنترل نور مناسب ، هزینه مناسب و انتخاب پرده جوان پسند توجه نمود . در ادامه موارد گفته شده را کامل برسی خواهیم کرد .

تاثیر رنگ های مختلف بر احساسات دختران :

رنگ ها نقش مهمی را در تاثیرگذاری بر احاسات و روحیه افراد دارند و این موضوع به خصوص در اتاق خواب دخترانه مهم میباشد . توجه به ترکیب رنگ ها و ترجیحات شخصی دختران میتواند به ایجاد یک محیط دلپذیر و متناسب با شخصیت آن ها کمک کند . در ادامه تاثیر برخی از رنگ ها بر احساسات دختران را توضیح میدهیم .

 صورتی :

احساس آرامش و لطافت : صورتی به عنوان رنگ لطافت و آرامش شناخته میشود . این رنگ معمولا با احساسات دوستی ، عشقو آرامش در ارتباط است و میتواند در اتاق خواب دخترانه ایجاد اتمسفری دلنشین کند .

تم صورتی برای اتاق خواب دخترانه

آبی :

احساس آرامش و امنیت : آبی به عنوان رنگی آرامش بخش و ایجاد احساس امنیت شناخته میشود . این رنگ میتواند به کاهش استرس و ایجاد یک محیط آرام کمک کند .

تم آبی برای اتاق خواب دختر

ارغوانی :

احساس غنا و شکوه : ارغوانی یک رنگ رمانتیک و شاداب است که معمولا با احساسات غنا ، شکوه و زنگدی مجلل در ارتباط است . این رنگ میتواند به اتاق خواب دختانه یک حس از شکوه و زیبایی ببخشد .

تم ارغوانی برای اتاق دختر

سبز :

احساس انرژی و شور : سبز به عنوان نمادی از طبیعت و تازگی معروف است . این رنگ میتواند به دختران احساس انرژی و پویایی بدهد و به عنوان یک رنگ آرام بخش در نظر گرفته شود .

تصویر تم سبز برای اتاق دخترونه

زرد :

احساس خوشحالی و شادی : زرد به عنوان رنگ شادابی و خوشحالی شناخته میشود . این رنگ میتواند محیطی پر انرژِ و دلنشین در اتاق دخترانه ایجاد کند .

رنگ زرد برای اتاق خواب دختر

قرمز :

احساس انرژی و شور : قرمز به عنوان رنگی پر انرژِ و پرشور شناخته میشود . این رنگ میتواند به اتاق خواب احساس گرما و انرژی بیفزاید . اگر به روانشناسی رنگ ها علاقه دارید ، مقاله بهترین رنگ ها برای اتاق خواب را مطالعه کنید .

الهام گرفتن از رنگ قرمز برای اتاق خواب

پارچه های مناسب برای انتخاب پرده اتاق خواب دخترانه :

با توجه به دیزاین اتاق خواب و سلیقه افراد پارچه های گوناگونی وجود دارد . از پارچه های حریر و تور تا مخمل طرح دار و چاپی قابل استفاده در اتاق دخترانه میباشد . دنیایی پارچه بسیار بزرگ است و تنها محدودیت انتخواب پرده سلیقه ماست . در ادامه چند نمونه پارچه مناسب برای پرده اتاق خواب دختر را مشاهده میکنیم .

مخمل طرح دار برای اتاق دختر
نمونه پارچه مخمل طرح دار برای اتاق کودک
پارچه کنفی برای اتاق دخترانه
پارچه کنف ترک برای اتاق خواب
پارچه مخمل برای اتاق کودک
مخمل ساده برای اتاق خواب دختر
پارچه های با رنگ گوناگون برای اتاق کودک
پارچه یورک انگلیسی برای اتاق خواب
مخمل چاپی اتاق خوابی
مخمل چاپی برای اتاق دخترانه

پرده های مدرن و جوان پسند اتاق خوابی :

 سلیقه موسیقی ، نوع پوشش ، تفریحات و سبک زندگی ما با پدر و مادرمان متفاوت است . همین اصل درباره فرزندمان نیز صدق میکند . برای انتخاب پرده اتاق خواب کودک باید به نظرات آن ها احترام بگذاریم . البته که در انتخاب پرده عوامل دیگر مانند : میزان بودجه و .. نیز مهم است ، اما با این حال میتوان در انتخواب طرح ها از نظر فرزندانمان کمک بگیریم . با این کار فرزندانی با استقلال و اعتماد به نفس بالا خواهیم داشت .  در ادامه چند مدل جوان پسند و محبوب پرده اتاق خواب کودکان را مشاهده میکنیم .

پرده اتاق خواب دخترانه
تور دوبل طوسی و صورتی برای اتاق دختر
پرده شال برای اتاق خواب دختر
پرده شال مناسب اتاق خواب
پانچ کوتاه برای اتاق خواب
پانچ چاپی اتاق خوابی
مخمل طرح دار برای اتاق کودک
پانچ طرح دار

ایجاد آرامش  و خوابی عمیق با پرده های تاریک کننده :

برای بالا بردن امنیت و آرامش اتاق خواب بهتر است از پارچه های تاریک کننده استفاده نمود . وظیفه اصلی این پرده ها جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید ، از بین بردن مشرفیت و .. میباشد . معمولا از پرده آستری برای این عمر استفاده میشود . اگر تابش نور زیاد باشد از پرده بلک اوت که تقریبا 100 درصد نور را از بین میبرد نیز میتوان استفاده نمود . برای اطلاعات بیشتر از این پرده مقاله پرده بلک اوت را مطالعه کنید .

پرده اتاق خوابی با بلک اوت
پرده بلک اوت اتاق خوابی
پرده شید بلک اوت
پرده بلک اوت

انتخاب پرده بر اساس ابعاد محیط و پنجره :

برای اندازه گیری پرده اتاق خواب در کمترین حالت ممکن ( عرض فرم + 30 سانت بیشتر ) محاسبه میشود و در بزرگ  ترین حالت هم تمام فضای دیوار محاسبه میگردد . برا ارتفاع پرده و انتخاب پرده کوتاه یا بلند نیز اگر شوفاژ زیر پنجره باشد بهتر است پرده کوتاه باشد ، در غیر این صورت پرده بلند بسیار زیبا تر است . توجه داشته باشید که برای اندازه گیری حرفه ای و اصولی بهتر است از یک مشاور حرفه ای در زمینه پرده مشاوره بگیرید . اگر به مشاوره رایگان و حرفه ای نیاز دارید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید . 

پرده کوتاه برای اتاق خواب
پرده قد کوتاه برای اتاق خواب
پرده بلند برای اتاق کودک
پرده قد بلند اتاق خواب

طرح های خاص پرده اتاق خواب دختر :

قبل از هرچیز باید بگوییم که این طرح ها از نظر هزینه بسیار بالا میباشد .  مدل های بسیار خاصی که بافت های بسیار حرفه ای و زیبایی دارند و متریال استفاده شده در آن ها بسیار مرقوب میباشد . این مدل پرده ها بسیار خاص  و محدود هستند که به صورت عمومی در بازار یافت نمیشود . در ادامه چند مدل خاص پرده اتاق خواب دخترانه را مشاهده میکنیم . برای مشاهده مدل های خاص تر میتوانید با پشتیبانی در ارتباط باشید .

پرده کودک برای اتاق دختر
پارچه طرح کودک خاص
پرده مناسب اتاق دخترونه
نمونه پارچه طرح کودک
تور تلامور برای اتاق خواب
تور تلامور
پرده تلامور هلند برای اتاق خواب
پارچه تلامور بافت هلندی
پارچه تلامور طرح کودک
پارچه کودک تلامور
نمونه پارچه تلامور
بافت خاص پارچه تلامور هلند

خرید پرده اتاق خواب دخترانه با کیفیت و قیمت مناسب :

مردم انگلیس یک مثال بسیار مفید و آموزنده دارند . (اونقدری پولدار نیستیم که جنس ارزون بخریم ) طبیعتا هیچ ارزانی بی علت نیست . در انتخاب پرده اتاق خواب دختر  تنوع محصولی بسیار بالا میباشد . مجموعه شهر پرده تحت هیچ شرایطی کیفیت محصول را کم نمیکند و همیشه در تلاش است که بهترین کیفیت خود را به مشتری ارایه دهد . برای خرید پرده اتاق خواب از هر محیطی توجه کنید که از پارچه های استوک یا فیک استفاده نشود . هدف ما بهترین نتیجه برای شما میباشد پس لطفا هنگام خرید پرده حتما توجه کنید که مثلا اگر قیمت پرده حریر ترک 450 تومن است  چطور یک فروشنده همان پرده را متری 100 هزار تومان میفروشد ؟؟؟  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *