شهر پرده تخصصی ترین مجموعه خدمات پرده از قبیل : طراحی ، دوخت ، اصلاح و نصب میباشد . هدف ما در انتخاب درست و شناخت بهتر مدل های پرده برای منزل شما میباشد . 

خدمات شهر پرده به چه صورتی است ؟

 

طراحی و دیزاین پرده منزل : طراحان به صورت رایگان آماده مشاوره به شما میباشند .

اصلاح و ادیت پرده : اگر قصد جابه جایی منزل  دارید ، با همانگی ما میتوانید پرده های منزل قدیمی را اصلاح و برای منزل جدیدتان  اجرا کنید.

شست و شو پرده : شست و شو با تخصصی ترین متد های خشکشویی پرده انجام میشود .

روش های خرید از شهر پرده

طراحی و دیزاین پرده کار تخصصی و پیچیده ای است و نیاز به تجربه و حوصله بالا دارد. برای طراحی یا خرید پرده سه روش امکان پذیر است .

  1. خرید حضوری : برای خرید حضوری کافیست با پشتیبانی هماهنگ کنید و زمان مراجعه شما به شوروم مشخص میشود . در زمان انتخاب و طراحی پرده های منزل تمام وقت و توجه مجموعه به شما اختصاص پیدا میکند و شما با خیال راحت میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید . 

 نشانی شوروم : تهران ، خیابان چهاردهم ولنجک ، ساختمان هوما واحد 402

2. خرید در منزل : اگر حوصله و زمان خرید حضوری را ندارید ، نگران نباشید . یکی از روش های خرید از شهر پرده ، خرید در منزل خود مشتری است. به این صورت که ،  پس از مشاوره تلفنی با کارشناس ما  و مشخص شدن سبک مورد نظرتان طراحان ما با نمونه پارچه های کاندید و پارچه های مشابه  به منزل شما می آیند و شما خیلی راحت میتوانید انتخاب خود را داشته باشید. 

3. خرید غیر حضوری : این روش توصیه نمیشود ، زیرا آیتم اصلی انتخاب پرده رنگ آن است و در خرید غیر حضوری فقط باید از روی عکس پارچه ها و مدل هارا انتخاب کنیم . از طرفیی جنس پارچه ، نرمی و طلافت پارچه نیز قابل لمس نیست . اما اگر شرایط خرید حضوری یا خرید در منزل را ندارید ، اخرین انتخاب میتواند این باشد که به صورت غیر حضوری و با ارتباط مجازی اقدام به  طراحی پرده نمایید .

زمان آماده سازی و تحویل پرده چقدر است ؟

زمان تحویل پرده پس از طراحی : حدود 3 الی 7 روز زمان میبرد. اما در برخی شرایط ممکن است این زمان بیشتر شود . زمانی که پارچه های انتخابی محصول اروپا یا دبی باشد مدت زمان تحویل آن بیشتر است. البته در این حالت اگر تحویل پارچه ها از 15 روز بیشتر شود ، نصب پرده در دو مرحله انجام میشود . اول تمام پارچه های موجود نصب میشود و بعد رسیدن پارچه های خارجی ، آن ها نصب میشوند.

برخی از شرکت ها که به شهر پرده اعتماد کردند

تماس با ما